ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД ІНТЕКС ЛТД

Контакти

Юридична адреса
68000, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Героїв Сталінграду, 16в
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Довгань Олександр Олексійович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ20980584
Дата реєстрації30.05.1994
Дата оновлення29.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД ІНТЕКС ЛТД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД ІНТЕКС ЛТД» присвоєно код 20980584.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД ІНТЕКС ЛТД» є Довгань Олександр Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД ІНТЕКС ЛТД» — Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Героїв Сталінграду, 16в.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД ІНТЕКС ЛТД» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах