БАЗА ВІДПОЧИНКУ ”ВОСТОК” ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРАЇНСЬКЕ ДУНАЙСЬКЕ ПАРОПЛАВСТВО”

Контакти

Юридична адреса
68163, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Лебедівка
Телефони
Керівник, директор
Хлєвной Богдан Олександрович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20989390
Дата реєстрації03.09.2013
Дата оновлення31.08.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «БАЗА ВІДПОЧИНКУ ”ВОСТОК” ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРАЇНСЬКЕ ДУНАЙСЬКЕ ПАРОПЛАВСТВО”» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАЗА ВІДПОЧИНКУ ”ВОСТОК” ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРАЇНСЬКЕ ДУНАЙСЬКЕ ПАРОПЛАВСТВО”» присвоєно код 20989390.

Керівником підприємства «БАЗА ВІДПОЧИНКУ ”ВОСТОК” ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРАЇНСЬКЕ ДУНАЙСЬКЕ ПАРОПЛАВСТВО”» є Хлєвной Богдан Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАЗА ВІДПОЧИНКУ ”ВОСТОК” ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРАЇНСЬКЕ ДУНАЙСЬКЕ ПАРОПЛАВСТВО”» — Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Лебедівка.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «БАЗА ВІДПОЧИНКУ ”ВОСТОК” ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРАЇНСЬКЕ ДУНАЙСЬКЕ ПАРОПЛАВСТВО”». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах