НЕКТУР, ПМП

Контакти

Юридична адреса
84331, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Курченко, 8, к. 40
Телефони
Керівник
Назаров Євгеній Кирилович
Код ЄДРПОУ22040081
Дата реєстрації15.09.1993
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НЕКТУР, ПМП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НЕКТУР, ПМП» присвоєно код 22040081.

Керівником підприємства «НЕКТУР, ПМП» є Назаров Євгеній Кирилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НЕКТУР, ПМП» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Курченко, 8, к. 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НЕКТУР, ПМП»
Поділіться інформацією в соцмережах