КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА РОМАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОМАНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ"

Контакти

Юридична адреса
13001, Житомирська обл., Романівський р-н., с.м.т. Романів, ВУЛИЦЯ С. ЛЯЛЕВИЧА, б. 5
Телефони
Керівник
Войтюк Олександр Петрович
Код ЄДРПОУ22056068
Дата реєстрації05.06.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА РОМАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ”ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”РОМАНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА РОМАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОМАНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ" » присвоєно код 22056068.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА РОМАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОМАНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ" » є Войтюк Олександр Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА РОМАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОМАНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ" » — Житомирська обл., Романівський р-н., с.м.т. Романів, ВУЛИЦЯ С. ЛЯЛЕВИЧА, б. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА РОМАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ”ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”РОМАНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах