ПРОВІНЦІЯ СВ. МИХАЙЛА АРХАНГЕЛА МОНАСТИРІВ ОРДЕНУ БРАТІВ МЕНШИХ СВ. ФРАНЦИСКА З АСИЖУ РИМО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З ЦЕНТРОМ У М. ЖИТОМИРІ

Контакти

Юридична адреса
10014, м. Житомир, вул. Київська, 4
Телефони
Керівник
Ботвіна Станіслав Владиславович

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ22064905
Дата реєстрації01.02.1996
Дата оновлення02.04.2015
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОВІНЦІЯ СВ. МИХАЙЛА АРХАНГЕЛА МОНАСТИРІВ ОРДЕНУ БРАТІВ МЕНШИХ СВ. ФРАНЦИСКА З АСИЖУ РИМО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З ЦЕНТРОМ У М. ЖИТОМИРІ» присвоєно код 22064905.

Керівником підприємства «ПРОВІНЦІЯ СВ. МИХАЙЛА АРХАНГЕЛА МОНАСТИРІВ ОРДЕНУ БРАТІВ МЕНШИХ СВ. ФРАНЦИСКА З АСИЖУ РИМО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З ЦЕНТРОМ У М. ЖИТОМИРІ» є Ботвіна Станіслав Владиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОВІНЦІЯ СВ. МИХАЙЛА АРХАНГЕЛА МОНАСТИРІВ ОРДЕНУ БРАТІВ МЕНШИХ СВ. ФРАНЦИСКА З АСИЖУ РИМО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З ЦЕНТРОМ У М. ЖИТОМИРІ» — м. Житомир, вул. Київська, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОВІНЦІЯ СВ. МИХАЙЛА АРХАНГЕЛА МОНАСТИРІВ ОРДЕНУ БРАТІВ МЕНШИХ СВ. ФРАНЦИСКА З АСИЖУ РИМО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З ЦЕНТРОМ У М. ЖИТОМИРІ»
Поділіться інформацією в соцмережах