СВЯТОСЛАВ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, пл. Кирила і Мефодія, 1, к. 59
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Литвин Володимир Ілліч
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22078899
Дата реєстрації27.11.1995
Дата оновлення03.04.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВЯТОСЛАВ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЯТОСЛАВ, ТОВ» присвоєно код 22078899.

Керівником підприємства «СВЯТОСЛАВ, ТОВ» є Литвин Володимир Ілліч, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЯТОСЛАВ, ТОВ» — Закарпатська обл., м. Ужгород, пл. Кирила і Мефодія, 1, к. 59.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЯТОСЛАВ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах