РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА "УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ" М.ХУСТ

Контакти

Юридична адреса
90400, Закарпатська обл., м. Хуст, ВУЛИЦЯ НЕВИЦЬКОГО, б. 3
Телефони
Керівник
Бровдій Іван Юрійович
Код ЄДРПОУ22086396
Дата реєстрації13.04.1995
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА ”УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ” М.ХУСТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА "УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ" М.ХУСТ» присвоєно код 22086396.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА "УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ" М.ХУСТ» є Бровдій Іван Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА "УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ" М.ХУСТ» — Закарпатська обл., м. Хуст, ВУЛИЦЯ НЕВИЦЬКОГО, б. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА ”УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ” М.ХУСТ»
Поділіться інформацією в соцмережах