РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В С. ЗАГАТТЯ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
90112, Закарпатська обл., Іршавський р-н, с. Загаття, вул. Возз’єднання, 20а
Керівник
Звонар Михайло Юрійович
Код ЄДРПОУ22092793
Дата реєстрації19.09.1991
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В С. ЗАГАТТЯ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В С. ЗАГАТТЯ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 22092793.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В С. ЗАГАТТЯ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ» є Звонар Михайло Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В С. ЗАГАТТЯ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ» — Закарпатська обл., Іршавський р-н, с. Загаття, вул. Возз’єднання, 20а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В С. ЗАГАТТЯ ІРШАВСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах