КИБЛЯРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ СЕРЕДНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
89450, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., село Кибляри, б. 173
Телефони
Керівник
Бровдій Марина Іванівна
Код ЄДРПОУ22097595
Дата реєстрації27.11.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КИБЛЯРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ СЕРЕДНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИБЛЯРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ СЕРЕДНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 22097595.

Керівником підприємства «КИБЛЯРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ СЕРЕДНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Бровдій Марина Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИБЛЯРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ СЕРЕДНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Закарпатська обл., Ужгородський р-н., село Кибляри, б. 173.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИБЛЯРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ СЕРЕДНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах