ЛУЧ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Достоєвського, 2, к. 17
Телефони
Керівник
Фучко Єлизавета Павлівна
Код ЄДРПОУ22111533
Дата реєстрації27.03.1985
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛУЧ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУЧ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 22111533.

Керівником підприємства «ЛУЧ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» є Фучко Єлизавета Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУЧ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» — Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Достоєвського, 2, к. 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛУЧ, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах