УПРАВЛІННЯ № 4, ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69008, м. Запоріжжя, вул. Зейська, 9
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Манько Ірина Сергіївна
Бухгалтер
Соловей Сергій Миколайович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ22161011
Дата реєстрації21.07.2008
Дата оновлення23.02.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УПРАВЛІННЯ № 4, ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УПРАВЛІННЯ № 4, ЛТД, ТОВ» присвоєно код 22161011.

Керівником підприємства «УПРАВЛІННЯ № 4, ЛТД, ТОВ» є Манько Ірина Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УПРАВЛІННЯ № 4, ЛТД, ТОВ» — м. Запоріжжя, вул. Зейська, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УПРАВЛІННЯ № 4, ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах