АЛЬФА-СХІД, ПП

Контакти

Юридична адреса
м. Івано-Франківськ, вул. Республіканська, 15, к. 28
Телефони
Керівник
Філіп Василь Васильович
Код ЄДРПОУ22167924
Дата реєстрації05.12.1994
Дата оновлення14.02.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АЛЬФА-СХІД, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬФА-СХІД, ПП» присвоєно код 22167924.

Керівником підприємства «АЛЬФА-СХІД, ПП» є Філіп Василь Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬФА-СХІД, ПП» — м. Івано-Франківськ, вул. Республіканська, 15, к. 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЬФА-СХІД, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах