ЕКРАН, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОГАТИНСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
77000, Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, м. Рогатин, вул. Роксолани, 30
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Сеньків Степан Михайлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22172807
Дата реєстрації10.08.1992
Дата оновлення22.12.1997
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕКРАН, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОГАТИНСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКРАН, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОГАТИНСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 22172807.

Керівником підприємства «ЕКРАН, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОГАТИНСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Сеньків Степан Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКРАН, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОГАТИНСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, м. Рогатин, вул. Роксолани, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКРАН, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОГАТИНСЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах