ПРИЛАД СЕРВІС, МПП

Контакти

Юридична адреса
78200, Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Чайковського, 4, к. 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кізілов Юрій Степанович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22193956
Дата реєстрації04.08.1995
Дата оновлення26.10.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРИЛАД СЕРВІС, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИЛАД СЕРВІС, МПП» присвоєно код 22193956.

Керівником підприємства «ПРИЛАД СЕРВІС, МПП» є Кізілов Юрій Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИЛАД СЕРВІС, МПП» — Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Чайковського, 4, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИЛАД СЕРВІС, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах