ДОБРИНЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
78454, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, с. Добротів, вул. Шевченка, 10
Телефони
Керівник
Сікорин Дмитро Васильович
Бухгалтер
Старигіна Галина Вікторівна
Код ЄДРПОУ22198899
Дата реєстрації02.12.2013
Дата оновлення12.03.2015

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОБРИНЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОБРИНЯ, ТОВ» присвоєно код 22198899.

Керівником підприємства «ДОБРИНЯ, ТОВ» є Сікорин Дмитро Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОБРИНЯ, ТОВ» — Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, с. Добротів, вул. Шевченка, 10.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОБРИНЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах