МАЯК-16, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ГО

Контакти

Юридична адреса
07340, Київська обл., Вишгородський р-н., село Сувид, УРОЧИЩЕ РОВЖІ
Телефони
Керівник
Абакумов Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ22202796
Дата реєстрації24.12.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАЯК-16, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЯК-16, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ГО» присвоєно код 22202796.

Керівником підприємства «МАЯК-16, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ГО» є Абакумов Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЯК-16, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ГО» — Київська обл., Вишгородський р-н., село Сувид, УРОЧИЩЕ РОВЖІ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЯК-16, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах