ВОЛОДАРСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ

Контакти

Юридична адреса
09300, Київська обл., Володарський р-н, смт. Володарка, пл. Миру, 4
Телефони
Керівник
Пільганчук Володимир Тимофійович
Код ЄДРПОУ22203519
Дата реєстрації10.12.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОЛОДАРСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛОДАРСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» присвоєно код 22203519.

Керівником підприємства «ВОЛОДАРСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» є Пільганчук Володимир Тимофійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛОДАРСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ» — Київська обл., Володарський р-н, смт. Володарка, пл. Миру, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛОДАРСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах