ОСИЧКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І- ІІ СТУПЕНІВ ВІЛЬШАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
26604, Кіровоградська обл., Вільшанський р-н, с. Осички
Керівник
Ананійчук Лідія Іванівна
Код ЄДРПОУ22224361
Дата реєстрації19.03.2012
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОСИЧКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І- ІІ СТУПЕНІВ ВІЛЬШАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОСИЧКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І- ІІ СТУПЕНІВ ВІЛЬШАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 22224361.

Керівником підприємства «ОСИЧКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І- ІІ СТУПЕНІВ ВІЛЬШАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Ананійчук Лідія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОСИЧКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І- ІІ СТУПЕНІВ ВІЛЬШАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Кіровоградська обл., Вільшанський р-н, с. Осички.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОСИЧКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І- ІІ СТУПЕНІВ ВІЛЬШАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах