ПІВДЕННИЙ ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 114
Керівник
Казаченко Микита Сергійович
Код ЄДРПОУ22322454
Дата реєстрації26.11.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІВДЕННИЙ ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВДЕННИЙ ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» присвоєно код 22322454.

Керівником підприємства «ПІВДЕННИЙ ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» є Казаченко Микита Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВДЕННИЙ ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» — м. Київ, вул. Велика Васильківська, 114.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВДЕННИЙ ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах