СПОМИН, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПП ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Нижанківського, 2, к. 58
Телефони
Керівник
Дзюба Осип Євгенійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22369711
Дата реєстрації31.12.2007
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПОМИН, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПП ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПОМИН, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПП ФІРМА» присвоєно код 22369711.

Керівником підприємства «СПОМИН, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПП ФІРМА» є Дзюба Осип Євгенійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПОМИН, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПП ФІРМА» — Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Нижанківського, 2, к. 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПОМИН, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПП ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах