ГАЛПОСТАЧСЕРВІС, ПП

Юридична адреса
81110, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Зимна Вода, вул. Миру, 41, к. 3
Фактична адреса
79060, м. Львів, вул. Наукова, 5а, оф. 108

Продукція, послуги

Фото — ГАЛПОСТАЧСЕРВІС, ПП Основним видом діяльності ПП “Галпостачсервіс” являється гуртова торгівля високоякісними рукавами (шлангами) всіх типів і діаметрів, а також реалізуємо ущільнюючі матеріали, а саме: пароніт, сальникову набивку та техпластину. Ми пропонуємо до Вашої уваги клеї, герметики, змазки фірми LOCTITE. Ця продукція може використовуватись, як в побуті, так і на підприємствах різних напрямків діяльності. Уся наша продукція відповідає ГОСТам та європейським нормам, має необхідні сертифікати якості та паспорти.

1. Рукави (шланги) гумові промислові
Широкий ассортимент шлангів: для хімічних та харчових продуктів, шланги для пару води та стиснутого повітря, елеваторних ременів, кінцевих ременів, рукавів, гумометалевих скребок, гумових пластин для різних галузей промисловості.

2. Прокладочні та ущільнюючі матеріали
Прокладочні та ущільнюючі матеріали призначені для ущільнення фланцевих з’єднань. У нашому каталозі представлені наступні прокладочні та ущільнюючі матеріали: паронит ПЕ (електролізерний), ПМБ (маслобензостійкий), ПОН-Б (загального призначення), сальникові ущільнювачі, шнури гумові круглого і прямокутного перетину.

3. Конструкційні пластмаси та ізоляційні матеріали
Конструкційні пластмаси та ізоляційні матеріали на нашому сайті представлені наступною продукцією: склотекстоліт листовий та стрижньовий; оргскло; текстоліт листовий та текстолітові електротехнічні стрижні; капролон (ПОЛІАМІД-6) стрижень, круг, блочний; фторопласт стрижньовий та листовий.

4. Будівельне обладнання
В нас Ви можете вибрати наступне будівельне обладнання: вібратори площинні (поверхневі) загального призначення та глибинні електромеханічні ручні з гнучким валом зі вбудованим електродвигуном, а також пневматичні відбійні молотки для будівельних і гірських робіт.

Інформація про компанію

Наша фірма закріпилась на ринку і впевнено входить в число лідерів в області гуртової торгівлі гумово та азботехнічними виробами на території Західної України.

Наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати необхідний товар. Кваліфікація та знання працівників фірми визначаються великим досвідом роботи.

Ми вважаємо, що метою нашого бізнесу є тісні та взаємовигідні відносини зі всіма покупцями незалежно від виду та обсягу діяльності. Кожний покупець – від невеликого приватного підприємця до великого промислового підприємства заслуговує нашого часу, уваги та права на отримання повної інформації.

ПП “Галпостачсервіс” є офіційним дилером польських фабрик “Fagumit” та “Stomil”, а також російського заводу “Курськрезинотехніка”, що надає підприємству право здійснювати на території України комерційну та рекламну діяльність.

Види діяльності

Ключові слова

рукави гумові промислові, рукави гумові напірні, пластини гумові, ремені, шланг для гарячої води, шланг для води, шланги для газів, рукави гумові всіх типів і діаметрів, рукава гумовотканинні ціна, купити гума мбс, транспортерна стрічка, пароніт ціна, ізострічка пхв, рукави гумові промислові, рукави високого тиску, ремені елеваторні, ремені кінцеві, ремені нескінченні, рукави гумові напірні спеціального призначення, рукави гумові з обплетенням для нафтової промисловості, рукави гумові напірні з текстильним каркасом у львові

Про компанію

Код ЄДРПОУ22374051
Керівник
Туриця Тетяна Тадеївна — директор
Рік заснування
1995
Кількість співробітників13 чел.
Дата реєстрації21.10.2004
Дата оновлення21.06.2022

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЛПОСТАЧСЕРВІС, ПП» присвоєно код 22374051.

Керівником підприємства «ГАЛПОСТАЧСЕРВІС, ПП» є Туриця Тетяна Тадеївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЛПОСТАЧСЕРВІС, ПП» — Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Зимна Вода, вул. Миру, 41, к. 3.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ГАЛПОСТАЧСЕРВІС, ПП» офіційний сайт: https://galpostach.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
81110, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Зимна Вода, вул. Миру, 41, к. 3
Фактична адреса
79060, м. Львів, вул. Наукова, 5а, оф. 108
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЛПОСТАЧСЕРВІС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах