Каталог підприємств України

ГАЛПОСТАЧСЕРВІС, ПП

81110Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Зимна Вода, вул. Миру, 41, к. 3
Фактична адреса:79060, м. Львів, вул. Наукова, 5а, оф. 108
Телефон основний:(032) 2880230
Телефони контактні:(032) 2530151
info@galpostach.com , sales@galpostach.com
Сайт:

Діяльність підприємства

Галузі

Продукція, послуги

Основним видом діяльності ПП “Галпостачсервіс” являється гуртова торгівля високоякісними рукавами (шлангами) всіх типів і діаметрів, а також реалізуємо ущільнюючі матеріали, а саме: пароніт, сальникову набивку та техпластину. Ми пропонуємо до Вашої уваги клеї, герметики, змазки фірми LOCTITE. Ця продукція може використовуватись, як в побуті, так і на підприємствах різних напрямків діяльності. Уся наша продукція відповідає ГОСТам та європейським нормам, має необхідні сертифікати якості та паспорти.

1. Рукави (шланги) гумові промислові
Широкий ассортимент шлангів: для хімічних та харчових продуктів, шланги для пару води та стиснутого повітря, елеваторних ременів, кінцевих ременів, рукавів, гумометалевих скребок, гумових пластин для різних галузей промисловості.

2. Прокладочні та ущільнюючі матеріали
Прокладочні та ущільнюючі матеріали призначені для ущільнення фланцевих з’єднань. У нашому каталозі представлені наступні прокладочні та ущільнюючі матеріали: паронит ПЕ (електролізерний), ПМБ (маслобензостійкий), ПОН-Б (загального призначення), сальникові ущільнювачі, шнури гумові круглого і прямокутного перетину.

3. Конструкційні пластмаси та ізоляційні матеріали
Конструкційні пластмаси та ізоляційні матеріали на нашому сайті представлені наступною продукцією: склотекстоліт листовий та стрижньовий; оргскло; текстоліт листовий та текстолітові електротехнічні стрижні; капролон (ПОЛІАМІД-6) стрижень, круг, блочний; фторопласт стрижньовий та листовий.

4. Будівельне обладнання
В нас Ви можете вибрати наступне будівельне обладнання: вібратори площинні (поверхневі) загального призначення та глибинні електромеханічні ручні з гнучким валом зі вбудованим електродвигуном, а також пневматичні відбійні молотки для будівельних і гірських робіт.

Про компанію

Наша фірма закріпилась на ринку і впевнено входить в число лідерів в області гуртової торгівлі гумово та азботехнічними виробами на території Західної України.

Наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати необхідний товар. Кваліфікація та знання працівників фірми визначаються великим досвідом роботи.

Ми вважаємо, що метою нашого бізнесу є тісні та взаємовигідні відносини зі всіма покупцями незалежно від виду та обсягу діяльності. Кожний покупець – від невеликого приватного підприємця до великого промислового підприємства заслуговує нашого часу, уваги та права на отримання повної інформації.

ПП “Галпостачсервіс” є офіційним дилером польських фабрик “Fagumit” та “Stomil”, а також російського заводу “Курськрезинотехніка”, що надає підприємству право здійснювати на території України комерційну та рекламну діяльність.

Види діяльності

  • 46.75 — Оптова торгівля хімічними продуктами
  • 46.76 — Оптова торгівля іншими проміжними продуктами

Інформація

Керівник:Туриця Тетяна Тадеївна — директор
Рік заснування:1995
Кількість працівників:13

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:22374051

Графік роботи

Понеділок: від 09:00 до 18:00
Вівторок: від 09:00 до 18:00
Середа: від 09:00 до 18:00
Четвер: від 09:00 до 18:00
П'ятниця: від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:Ірина
Електронна пошта:info@galpostach.com
Дата перевірки:11.06.2020

Фактична адреса на карті

Координати: 49.799338,24.010200

Фотогалерея

Відгуки про компанію