КОЛОНИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
81016, Львівська обл., Яворівський р-н, с. Колониці
Телефони
Керівник
Лата Катерина Степанівна
Код ЄДРПОУ22399563
Дата реєстрації14.06.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОЛОНИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛОНИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 22399563.

Керівником підприємства «КОЛОНИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Лата Катерина Степанівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛОНИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Львівська обл., Яворівський р-н, с. Колониці.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЛОНИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах