БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
82300, Львівська обл., м. Борислав, вул. Шевченка, 29
Телефони
Керівник
Ковальчук Богдан Михайлович
Код ЄДРПОУ22401024
Дата реєстрації05.05.1994
Дата оновлення17.11.2005
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПАРТІЇ» присвоєно код 22401024.

Керівником підприємства «БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПАРТІЇ» є Ковальчук Богдан Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПАРТІЇ» — Львівська обл., м. Борислав, вул. Шевченка, 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПАРТІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах