БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА ФІЛІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”СОЮЗ УКРАЇНОК ”

Контакти

Юридична адреса
82300, Львівська обл., м. Борислав, вул. Шевченка, 3
Телефони
Керівник
Підлубна Марія Богданівна
Код ЄДРПОУ22402058
Дата реєстрації10.12.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА ФІЛІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”СОЮЗ УКРАЇНОК ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА ФІЛІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”СОЮЗ УКРАЇНОК ”» присвоєно код 22402058.

Керівником підприємства «БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА ФІЛІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”СОЮЗ УКРАЇНОК ”» є Підлубна Марія Богданівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА ФІЛІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”СОЮЗ УКРАЇНОК ”» — Львівська обл., м. Борислав, вул. Шевченка, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА ФІЛІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”СОЮЗ УКРАЇНОК ”»
Поділіться інформацією в соцмережах