ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "АК-МАНГИТ"

Контакти

Юридична адреса
68130, Одеська обл., Татарбунарський р-н, с. Білолісся, вул. Набережна, 6
Телефони
Керівник
Лісецький Юрій Кирилович
Код ЄДРПОУ22513485
Дата реєстрації08.08.2011
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”АК-МАНГИТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "АК-МАНГИТ"» присвоєно код 22513485.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "АК-МАНГИТ"» є Лісецький Юрій Кирилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "АК-МАНГИТ"» — Одеська обл., Татарбунарський р-н, с. Білолісся, вул. Набережна, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”АК-МАНГИТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах