РЕШЕТИЛІВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
38400, Полтавська обл., Решетилівський р-н, смт. Решетилівка, вул. Фрунзе, 2
Телефони
Керівник
Василенко Людмила Олексіївна
Код ЄДРПОУ22543617
Дата реєстрації09.07.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕШЕТИЛІВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕШЕТИЛІВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ » присвоєно код 22543617.

Керівником підприємства «РЕШЕТИЛІВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ » є Василенко Людмила Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕШЕТИЛІВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ » — Полтавська обл., Решетилівський р-н, смт. Решетилівка, вул. Фрунзе, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕШЕТИЛІВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах