ЯРЕМА, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
33025, м. Рівне, вул. Погоринська, 82
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Пугайко В’ячеслав Васильович
Бухгалтер
Ляшук Тетяна Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ22572085
Дата реєстрації30.03.1995
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЯРЕМА, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯРЕМА, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 22572085.

Керівником підприємства «ЯРЕМА, ПРИВАТНА ФІРМА» є Пугайко В’ячеслав Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯРЕМА, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Рівне, вул. Погоринська, 82.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯРЕМА, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах