КОМАК, ЗАТ ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61034, ПРОВ.НЕЗАМОЖНИЙ, Б.8, М.ХАРКІВ, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Михайлюков Володимир Вікторович
Код ЄДРПОУ22623078
Дата реєстрації06.08.2002
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМАК, ЗАТ ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМАК, ЗАТ ФІРМА» присвоєно код 22623078.

Керівником підприємства «КОМАК, ЗАТ ФІРМА» є Михайлюков Володимир Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМАК, ЗАТ ФІРМА» — ПРОВ.НЕЗАМОЖНИЙ, Б.8, М.ХАРКІВ, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМАК, ЗАТ ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах