Каталог підприємств України

ВІОЛА, ТОВ

84313Донецька обл., м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 24
Фактична адреса:84331, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Гвардійців Кантемирівців, 1а
Донецька обл. , м. Краматорськ, вул. Гвардійців Кантемировців 1а
Телефон основний:(06264) 59337
Телефони контактні:(06264) 59387
Факс:(06264) 55628
office@viola.com.ua
Сайт:

Про компанію

Керівник:Непорожнєва Тетяна Василівна — директор
Бухгалтер:Дяченко Ірина Анатоліївна
Рік заснування:1993
Кількість працівників:10

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:23027757

Час роботи

Понеділок: від 09:00 до 18:00
Вівторок: від 09:00 до 18:00
Середа: від 09:00 до 18:00
Четвер: від 09:00 до 18:00
П'ятниця: від 09:00 до 18:00

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Ювелірні вироби зі вставками з діамантів, смарагдів, сапфірів / Срібні чайні ложки / Вироби з корпоративною символікою з дорогоцінних металів / Сережки / Кільця / Сувеніри

Рекламна інформація

Ювелірна компанія ”ВІОЛА” заснована у 1993 році. Від початку компанія створювалась як багатопрофільна, але незабаром сконцентрувалася на виробництві ювелірних виробів.
Багаторічною спеціалізацією компанії є виготовлення перстнів, сережок та підвісок із золота 585 проби зі вставками із дорогоцінного каміння середнього та вище середнього цінових сегментів. В якості вставок переважно використовуються діаманти, сапфіри, синтетичні ізумруди, культивовані перли українських постачальників. У деяких моделях застосовуються топази та інше напівкоштовне каміння.

”ВІОЛА” ніколи не виготовляла і не виготовляє виробів із золота без вставок із дорогоцінного каміння. Всі моделі з самого початку проектуються та запускаються у виробництво з розрахунку використання діамантів, сапфірів, ізумрудів. Така жорстка спеціалізація дозволяє оптимально налагодити виробничий цикл, домогтися максимально можливої якості у проектуванні та виготовленні виробів, мінімізує виробничий брак і ціну.

”ВІОЛА” не має власної роздрібної мережі, що гарантує нашим споживачам відсутність цінового демпінгу на вироби компанії та рівні умови для всіх учасників ринку. Умови постачання продукції споживачам передбачають знижки від звичайних цін у залежності від обсягів закупок і умов оплати.

”ВІОЛА” виготовляє у невеликій кількості вироби зі срібла подарункового асортименту – ложки чайні декоративні, дзвіночки, медалі, знаки. Протягом минулих років ТОВ «ВІОЛА» виробило і реалізувало на внутрішньому ринку України більш ніж тридцять тисяч срібних ложок різноманітних втілень.

”ВІОЛА” - член Асоціації ювелірів України та постійний учасник ювелірних виставок, які проводяться під патронатом Асоціації у Києві, Одесі, Донецьку, Харкові і Запоріжжі.

Виробничий потенціал ТОВ «ВІОЛА» представлений комплексом обладнання повного циклу виготовлення ювелірних виробів виробництва компаній з Європи, Азії і Північної Америки. Розробка виробів повністю реалізована на базі комп’ютерних технологій об’ємного проектування і прототипування. У компанії реалізована система підготовки конструкторської і технологічної документації на кожний виріб, що запускається у серійне виробництво. Асортимент ювелірних виробів містить моделі переважно класичного стилю і помірного хайтеку.

”ВІОЛА” відповідально і вимогливо ставиться до вибору постачальників вставок. Усі вони мають багаторічний досвід успішної роботи на ринку України, репутацію надійних і відповідальних партнерів.

”ВІОЛА” з ентузіазмом сприймає всі технічні новації нашого часу. Більше 10 років підтримується корпоративний сайт компанії www.viola.com.ua. Технічна, бухгалтерська та організаційна документація компанії обертається у внутрішній корпоративній мережі. Розробка і виготовлення продукції здійснюється виключно із застосуванням CADCAM систем. Більш ніж третина співробітників має вищу освіту.

Кредо компанії – виготовити та донести до споживача сучасний, стильний ювелірний виріб, досконалий за дизайном, гідний за якістю виготовлення, чесний за вставками і ціною, ідеальний за упакуванням і сервісом.

Службова інформація

Дата перевірки:30.12.2016

84313, Донецька обл., м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 24
Фактична адреса:84331, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Гвардійців Кантемирівців, 1а
Донецька обл. , м. Краматорськ, вул. Гвардійців Кантемировців 1а
Телефон основний:(06264) 59337
Телефони контактні:(06264) 59387
Факс:(06264) 55628
office@viola.com.ua
Сайт:www.viola.com.ua

Адреса на карті

Геокодування

Відгуки про компанію