ІТО, ТОВ

Юридична адреса:09117Київська обл., м. Біла Церква, вул. Шолом-Алейхема, 17
Фактична адреса:09117, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Шолом-Алейхема, 17
Телефон основний:(04563) 90604
Факс:(04563) 90607
Електронна пошта:ito@ito.kiev.ua
Сайт:

Про компанію

Керівник:Кириченко Олександр Миколайович — директор
Бухгалтер:Тищенко Катерина Петрівна
Рік заснування:1995
Кількість працівників:20

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:23577475

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Продукція: Клапани електромагнітні / Клапани пневматичні / Інструменти пневматичні / Пневмопрівод / Мотор-редуктори / Редуктори / Інструменти пневматичні / Апаратура замочна

Рекламна інформація

Протягом багатьох років продукція, яку ми представляємо, широко використовується у всьому світі. У різних галузях промисловості: кораблебудування, шахти, харчова промисловість, підйомно-транспортна промисловість, залізничний рухомий склад, машинобудування, енергетика, хімія і нафтохімія, нафтовидобуток і нафтопереробка - скрізь, де основними критеріями є експлуатаційна ефективність і високий рівень надійності - обладнання заслужено має високу репутацію.
Прямі контакти з найвідомішими в Європі виробниками, дозволяють нашій компанії запропонувати замовнику широкий вибір компонентів, матеріалів і обладнання за доступними цінами.
Ми намагаємося активно інформувати споживачів про наші продукти, концентруючись в основному на персональні технічні навчання, а також за допомогою участі в спеціалізованих міжнародних виставках, навчальних семінарів. До Ваших послуг безкоштовні каталоги продукції, технічна та конструкторська документація, електронні версії наших каталогів і прайс-листів.
Основні вимоги, на яких заснована діяльність наших партнерів - це забезпечити високий рівень якості виробів і розробок, відповідний національним і міжнародним нормам. Це твердження стало на нашій фірмі чинним правилом на всіх рівнях і підрозділах.
Визнанням якості продукції служать сертифікати, що видаються незалежними організаціями після проведення випробувань і тестів. Ці сертифікати є підставою для застосування продукції в різних галузях промисловості. Система контролю якості на підприємствах відповідає стандарту ISO 9001.

Службова інформація

Дата перевірки:27.11.2014

Юридична адреса:09117, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Шолом-Алейхема, 17
Фактична адреса:09117, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Шолом-Алейхема, 17
Телефон основний:(04563) 90604
Факс:(04563) 90607
Електронна пошта:ito@ito.kiev.ua
Сайт:www.ito.kiev.ua

Місцезнаходження, як доїхати

Геокодування

Коментарі та відгуки про компанію