ІНФОМЕД, ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОСПРОЗРАХУНКОВОГО АПТЕЧНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

Контакти

Юридична адреса
01030, м. Київ, вул. Франка, 26а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Лапоногов Валерій Петрович
Кількість співробітників11 чел.
Код ЄДРПОУ24267593
Дата реєстрації27.03.1996
Дата оновлення27.06.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІНФОМЕД, ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОСПРОЗРАХУНКОВОГО АПТЕЧНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНФОМЕД, ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОСПРОЗРАХУНКОВОГО АПТЕЧНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ» присвоєно код 24267593.

Керівником підприємства «ІНФОМЕД, ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОСПРОЗРАХУНКОВОГО АПТЕЧНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ» є Лапоногов Валерій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНФОМЕД, ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОСПРОЗРАХУНКОВОГО АПТЕЧНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ» — м. Київ, вул. Франка, 26а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНФОМЕД, ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОСПРОЗРАХУНКОВОГО АПТЕЧНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ»
Поділіться інформацією в соцмережах