РОСТ, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61045, м. Харків, вул. 23-го Серпня, 8, к. 68
Керівник
Беклєніщев Андрій Васильович
Код ЄДРПОУ24269899
Дата реєстрації29.05.1997
Дата оновлення27.12.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РОСТ, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОСТ, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24269899.

Керівником підприємства «РОСТ, ПРИВАТНА ФІРМА» є Беклєніщев Андрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОСТ, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, вул. 23-го Серпня, 8, к. 68.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОСТ, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах