ФІРМА ”ДАВТЯН І К ” - ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61022, м. Харків, майд. Свободи, 7
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Стуков Едуард Юрійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24277114
Дата реєстрації11.07.1997
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФІРМА ”ДАВТЯН І К ” - ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІРМА ”ДАВТЯН І К ” - ТОВ» присвоєно код 24277114.

Керівником підприємства «ФІРМА ”ДАВТЯН І К ” - ТОВ» є Стуков Едуард Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІРМА ”ДАВТЯН І К ” - ТОВ» — м. Харків, майд. Свободи, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІРМА ”ДАВТЯН І К ” - ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах