КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " ШКОЛА МИСТЕЦТВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Контакти

Юридична адреса
61070, м. Харків, вул. Старошишківська, 8
Телефони
Керівник
Акімов Олександр Борисович
Код ЄДРПОУ24280085
Дата реєстрації26.12.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ” ШКОЛА МИСТЕЦТВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " ШКОЛА МИСТЕЦТВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"» присвоєно код 24280085.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " ШКОЛА МИСТЕЦТВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"» є Акімов Олександр Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " ШКОЛА МИСТЕЦТВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"» — м. Харків, вул. Старошишківська, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ” ШКОЛА МИСТЕЦТВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах