СПЕЦРЕМБУДМОНТАЖ-4, ФІРМА, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
61105, м. Харків, вул. Костичева, 2а
Телефони
Керівник
Омельченко Віктор Олексійович
Код ЄДРПОУ24282144
Дата реєстрації30.09.2009
Дата оновлення05.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПЕЦРЕМБУДМОНТАЖ-4, ФІРМА, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕЦРЕМБУДМОНТАЖ-4, ФІРМА, ЗАТ» присвоєно код 24282144.

Керівником підприємства «СПЕЦРЕМБУДМОНТАЖ-4, ФІРМА, ЗАТ» є Омельченко Віктор Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕЦРЕМБУДМОНТАЖ-4, ФІРМА, ЗАТ» — м. Харків, вул. Костичева, 2а.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПЕЦРЕМБУДМОНТАЖ-4, ФІРМА, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах