ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРКІВСЬКО-СЛОБОЖАНСЬКА ОБЛАСНА ПАЛАНКА ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО

Контакти

Юридична адреса
61050, м. Харків, просп. Московський, 44
Телефони
Керівник
Абраменко Володимир Микитович
Код ЄДРПОУ24282256
Дата реєстрації01.08.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРКІВСЬКО-СЛОБОЖАНСЬКА ОБЛАСНА ПАЛАНКА ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРКІВСЬКО-СЛОБОЖАНСЬКА ОБЛАСНА ПАЛАНКА ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО» присвоєно код 24282256.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРКІВСЬКО-СЛОБОЖАНСЬКА ОБЛАСНА ПАЛАНКА ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО» є Абраменко Володимир Микитович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРКІВСЬКО-СЛОБОЖАНСЬКА ОБЛАСНА ПАЛАНКА ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО» — м. Харків, просп. Московський, 44.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРКІВСЬКО-СЛОБОЖАНСЬКА ОБЛАСНА ПАЛАНКА ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО»
Поділіться інформацією в соцмережах