ЛЯНА, ПП ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61075, м. Харків, вул. Крала, 33а, к. 175
Телефони
Керівник
Соболь Володимир Вікторович
Код ЄДРПОУ24282434
Дата реєстрації10.04.2007
Дата оновлення20.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛЯНА, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЯНА, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24282434.

Керівником підприємства «ЛЯНА, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» є Соболь Володимир Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЯНА, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, вул. Крала, 33а, к. 175.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЯНА, ПП ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах