ТЕТРА, ТОВ

Контакти

Адреса
61001, м. Харків, пр. Любові Малої, 93
Бухгалтерія
Керівник
Страхов Олександр Миколайович — директор

Продукція, послуги

Продукція: Сітка дротяна ткана з квадратними осередками / Сітка дротяна ткана фільтрова / Сітки ткані одинарні / Сітка ткана конвейєрна / Сітка плетуча транспортерна / Сітка рукавна / Дріт колючий

Рекламна інформація

”Тетра” - це харківський завод металевих сіток який є одним з лідируючих підприємств на території України в ніші металотканої продукції.

Підприємство займає стабільну позицію на ринку і зарекомендувало себе як компетентний і надійний партнер. Сітка, виготовлена ​​на підприємстві, знаходить широке застосування в різних галузях промисловості.

З нержавіючої, латунної, низьковуглецевої та іншої проволоки виготовляється понад 300 найменувань продукції, в тому числі:

- сітки дротові ткані з квадратними комірками;
- сітки дротові ткані фільтрові;
- сітки ткані одинарні;
- рукав сітчастий;
- сітка зварена;
- дріт колючий;
- сітка конвеєрна, секційна;
- колюче-ріжучі огородження.

Фірма ”Тетра” прагне до того, щоб задовольнити всі побажання і потреби своїх клієнтів. Ми цінуємо всіх наших покупців, від разових приватних клієнтів до великих оптових організацій. Тому ми стежимо за якістю продукції, що виробляється, закуповуємо сертифіковану сировину і завжди достовірно відповідаємо споживачам на всі їхні запитання про товар. Продаємо чесну продукцію за чесною ціною, а саме: пропонуємо сітку за реальними розмірами проволоки і комірок.

Досвідчені співробітники проконсультують вас за ціною і наявністю товару на складі, а також допоможуть визначитися з вибором. Допоможемо і з доставкою товару в будь-яке потрібне вам місце.
Вся продукція, яку пропонує наш виробниче підприємство сертифікована УкрСЕПРО.

Види діяльності

Ключові слова

сітки, сітка, металева, рабіца, ткана, ніхромовая, неіржавіюча, латунна, низковуглецева, рукавна, рифлена, канілірованная, штукатурна, конвеєрна, зварна, кладка, транспортерна, фільтр, фільтрова, екструдер

Про компанію

Код ЄДРПОУ24286648
Дата реєстрації11.09.1997
Дата оновлення21.05.2019
Рік заснування
1998
Кількість співробітників10 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕТРА, ТОВ» присвоєно код 24286648.

Керівником підприємства «ТЕТРА, ТОВ» є Страхов Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕТРА, ТОВ» — м. Харків, пр. Любові Малої, 93.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ТЕТРА, ТОВ» офіційний сайт: http://www.setki.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕТРА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах