ФЕДЕРАЦІЯ БАСКЕТБОЛУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
61001, м. Харків, просп. Московський, 131б
Керівник
Денисенко Анатолій Петрович
Код ЄДРПОУ24286716
Дата реєстрації28.07.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ БАСКЕТБОЛУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ БАСКЕТБОЛУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» присвоєно код 24286716.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ БАСКЕТБОЛУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» є Денисенко Анатолій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ БАСКЕТБОЛУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» — м. Харків, просп. Московський, 131б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ БАСКЕТБОЛУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах