ГУРТ, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
61075, м. Харків, вул. Тухачевського, 11, к. 76
Керівник
Кенджія Марина Алмаївна
Код ЄДРПОУ24288632
Дата реєстрації23.09.1997
Дата оновлення23.03.2015

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГУРТ, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГУРТ, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24288632.

Керівником підприємства «ГУРТ, ПРИВАТНА ФІРМА» є Кенджія Марина Алмаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГУРТ, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Харків, вул. Тухачевського, 11, к. 76.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГУРТ, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах