БУДИНКОУПРАВЛІННЯ №2 КЕВ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ДП

Контакти

Юридична адреса
29000, м. Хмельницький, вул. Майборського, 11
Телефони
Керівник
Бучковський Юрій Михайлович
Код ЄДРПОУ24293350
Дата реєстрації10.12.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БУДИНКОУПРАВЛІННЯ №2 КЕВ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ДП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДИНКОУПРАВЛІННЯ №2 КЕВ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ДП» присвоєно код 24293350.

Керівником підприємства «БУДИНКОУПРАВЛІННЯ №2 КЕВ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ДП» є Бучковський Юрій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДИНКОУПРАВЛІННЯ №2 КЕВ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ДП» — м. Хмельницький, вул. Майборського, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДИНКОУПРАВЛІННЯ №2 КЕВ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах