ЗОРЯНСЬКЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПАЙОВИКІВ

Контакти

Юридична адреса
87000, Донецька обл., Нікольський р-н, смт. Нікольське, вул. Пушкіна, 81
Телефони
Керівник
Романюк Тетяна Іванівна
Бухгалтер
Осадча Наталія Сергіївна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ24310923
Дата реєстрації28.03.1996
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗОРЯНСЬКЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПАЙОВИКІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗОРЯНСЬКЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПАЙОВИКІВ» присвоєно код 24310923.

Керівником підприємства «ЗОРЯНСЬКЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПАЙОВИКІВ» є Романюк Тетяна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗОРЯНСЬКЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПАЙОВИКІВ» — Донецька обл., Нікольський р-н, смт. Нікольське, вул. Пушкіна, 81.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗОРЯНСЬКЕ ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПАЙОВИКІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах