ВОДОЛЕЙ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
84320, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Бикова, 17, к. 24
Телефони
Керівник
Кучма Олег Володимирович
Код ЄДРПОУ24311822
Дата реєстрації26.02.1996
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОДОЛЕЙ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОДОЛЕЙ, ТОВ» присвоєно код 24311822.

Керівником підприємства «ВОДОЛЕЙ, ТОВ» є Кучма Олег Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОДОЛЕЙ, ТОВ» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Бикова, 17, к. 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОДОЛЕЙ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах