ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС АЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ, МПП

Контакти

Юридична адреса
86020, Донецька обл., Ясинуватський р-н, смт. Очеретине, вул. Первомайська, 60
Телефони
Керівник
Гаманюк Людмила Анатоліївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24313459
Дата реєстрації27.06.1996
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС АЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС АЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ, МПП» присвоєно код 24313459.

Керівником підприємства «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС АЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ, МПП» є Гаманюк Людмила Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС АЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ, МПП» — Донецька обл., Ясинуватський р-н, смт. Очеретине, вул. Первомайська, 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС АЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах