ЮБИЛЕЙНОЕ, КОЛЕКТИВНЕ ВИРОБНИЧО-ЗАКУПІВЕЛЬНЕ, КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
85700, Донецька обл., Волноваський р-н, м. Волноваха, вул. Чижевського, Ринок
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Курдюмова Тетяна Анатоліївна
Бухгалтер
Малянтович Людмила Миколаївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24319485
Дата реєстрації16.05.1996
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЮБИЛЕЙНОЕ, КОЛЕКТИВНЕ ВИРОБНИЧО-ЗАКУПІВЕЛЬНЕ, КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮБИЛЕЙНОЕ, КОЛЕКТИВНЕ ВИРОБНИЧО-ЗАКУПІВЕЛЬНЕ, КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 24319485.

Керівником підприємства «ЮБИЛЕЙНОЕ, КОЛЕКТИВНЕ ВИРОБНИЧО-ЗАКУПІВЕЛЬНЕ, КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Курдюмова Тетяна Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮБИЛЕЙНОЕ, КОЛЕКТИВНЕ ВИРОБНИЧО-ЗАКУПІВЕЛЬНЕ, КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Донецька обл., Волноваський р-н, м. Волноваха, вул. Чижевського, Ринок.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮБИЛЕЙНОЕ, КОЛЕКТИВНЕ ВИРОБНИЧО-ЗАКУПІВЕЛЬНЕ, КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах