СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "БЕРІЗКА"

Контакти

Юридична адреса
87529, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Московська, 61, к. 64
Телефони
Керівник
Сологубова Любов Василівна
Код ЄДРПОУ24319806
Дата реєстрації10.06.2004
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДОВЕ ТОВАРИСТВО ”БЕРІЗКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "БЕРІЗКА"» присвоєно код 24319806.

Керівником підприємства «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "БЕРІЗКА"» є Сологубова Любов Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "БЕРІЗКА"» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Московська, 61, к. 64.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДОВЕ ТОВАРИСТВО ”БЕРІЗКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах