СОНЯШНИЙ, САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
84551, Донецька обл., Бахмутський р-н, м. Часів Яр, вул. Космодем’янської, 3
Телефони
Керівник
Лобачов Олександр Олексійович
Код ЄДРПОУ24325942
Дата реєстрації01.04.1992
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОНЯШНИЙ, САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОНЯШНИЙ, САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24325942.

Керівником підприємства «СОНЯШНИЙ, САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» є Лобачов Олександр Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОНЯШНИЙ, САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» — Донецька обл., Бахмутський р-н, м. Часів Яр, вул. Космодем’янської, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОНЯШНИЙ, САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах