ЗЕЛЕНІ РУКИ ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61184, м. Харків, вул. Метробудівників, 8, к. 62
Код ЄДРПОУ24330972
Дата реєстрації10.04.1996
Дата оновлення14.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗЕЛЕНІ РУКИ ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЕЛЕНІ РУКИ ЛТД, ТОВ» присвоєно код 24330972.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЕЛЕНІ РУКИ ЛТД, ТОВ» — м. Харків, вул. Метробудівників, 8, к. 62.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЕЛЕНІ РУКИ ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах