НАДЛЕНА, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61146, м. Харків, вул. Героїв Праці, 36, к. 92
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гринь Олена Олексіївна
Бухгалтер
Малярова Неоніла Андріївна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ24331115
Дата реєстрації11.04.1996
Дата оновлення18.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАДЛЕНА, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДЛЕНА, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24331115.

Керівником підприємства «НАДЛЕНА, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» є Гринь Олена Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДЛЕНА, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» — м. Харків, вул. Героїв Праці, 36, к. 92.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДЛЕНА, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах