МАШИНОБУДІВНИК-2, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
62451, Харківська обл., м. Люботин, вул. Щорса
Телефони
Керівник
Урсул Тетяна Леонтіївна
Код ЄДРПОУ24334668
Дата реєстрації13.12.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАШИНОБУДІВНИК-2, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАШИНОБУДІВНИК-2, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24334668.

Керівником підприємства «МАШИНОБУДІВНИК-2, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Урсул Тетяна Леонтіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАШИНОБУДІВНИК-2, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., м. Люботин, вул. Щорса.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАШИНОБУДІВНИК-2, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах